سمینار انگیزشی و الهام بخش پایان اسارت

12 و 13 اردیبهشت - تهران و مشهد

معرفی همایش "پایان اسارت"

معرفی سخنران همایش "رضا محمد شفیعی"

دوستان عزیزم سلام !

به لطف خدای مهربون حدود چهار سال و نیم هست که شغل مقدس معلمی، سخنرانی و نویسندگی رو شروع کردم. توی خیلی از برنامه ها و صحبت هام به دوستان گفتم به من نگید “استاد” چون این واژه خیلی حرمت داره و خودم رو در چنین جایگاهی نمیبینم.

من یک معلمم که دارم تلاش میکنم علم ” حال خوب ” رو هر روز بیشتر از گذشته یاد بگیرم و به دوستانی که به من اعتماد می کنن و زمان ارزشمندشون رو در اختیار من قرار میدن منتقل کنم. و در این سالها که وارد این شغل مقدس شدم هزاران اتفاق تلخ و شیرین رو تجربه کردم که صد البته اتفاقات شیرینش حسابی به اتفاق های تلخ کوچیکش می چربید. 

به دلم افتاده بود که روز معلم امسال که 12 اردیبهشت ماه هست، سمیناری برگزار کنم و بعد دیدم که روز معلم دوشنبه است. گفتم وسط هفته است و خیلی ها نمیتونن شرکت کنن. اما وقتی تقویم رو نگاه کردم دیدم 12 اردیبهشت ماه دقیقاً مصادفه با عید فطر و تعطیل هست. از طرف دیگه خیلی از دوستان تقاضا داشتن این سمینار رو در تهران برگزار کنیم و طبق آمار بیشترین همراهان ما از تهران و مشهد هستند. و با توجه به تعطیلات 2 روزه ی عید فطر خداروشکر این شرایط فراهم شد که این سمینار رو هم در تهران و هم در مشهد مقدس برگزار کنیم.

هدف از برگزاری این همایش صرفاً دیدن شما دوستان عزیزم هست که خیلی خیلی به من لطف داشتید. مشتاقانه منتظر دیدارتون هستم.

تهیه بلیط :

این همایش 3 نوع بلیط مختلف داره :

1. بلیط نقره ای : با این بلیط میتونید در همایش شرکت کنید. این بلیط رایگان هست. برای حضور در همایش حتماً باید ثبت نام کنید.

2. بلیط طلایی : با این بلیط علاوه بر شرکت در همایش میتونید در دورهمی صمیمانه که من و یک جمع خصوصی از دوستان هستیم شرکت کنید. و شام در کنار هم باشیم.

3. بلیط الماس : توی این همایش یک دوره آموزشی جدید و فوق العاده به نام “زیباسازی درون” رو بهتون معرفی میکنیم که 5 جلسه وبینار هست. با تهیه بلیط الماس میتونید هم در همایش شرکت کنید، هم در دورهمی صمیمانه پس از همایش به صرف شام حضور داشته باشید و هم در دوره آنلاین “زیباسازی درون” شرکت کنید.

دریافت بلیط

اوووپس! ما نمی توانیم فرم شما را پیدا کنیم.

 
پشتیبانی آنلاین

به هر دلیلی نیاز به پشتیبانی دارید، از طریق راه های زیر با ما ارتباط بگیرید.