درباره مجموعه اثرگذاران

مجموعه اثرگذاران قرن بیست و یکم در تاریخ 23 اردیبهشت ماه سال 1396 با تاسیس کانال تلگرام فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد. هدف مجموعه اثرگذاران قرن بیست و یکم این است تا با به اشتراک گذاری دانش روز و تجربیاتی که از افراد موفق و صاحب نظر به دست آمده شرایطی را برای پیشرفت و توسعه فردی و کسب و کارهای افرادی که به ما می پیوندند را فراهم نماید.

درباره مجموعه اثرگذاران

ما قصد داریم تا در قرنی که در آن زندگی می کنیم یعنی قرن بیست و یکم، اثرگذار باشیم. همانطور که افراد زیادی قابلیت ها و توانایی های خودشان را در اعصار مختلف و در کشورهای مختلف کشف کردند و اثرگذار شدند و تاریخ همیشه به نیکی از آنها یاد خواهد کرد.

ما اعضای اثرگذاران رشد و شکوفایی سه مرحله ای را دنبال می کنیم !

1 شناخت خود، سفر به دنیای درون، احساس لیاقت و عزت نفس و پی بردن به جایگاه واقعی و شرایطی که لیاقت زندگی در آن را داریم.

2 افزایش دید جهت دیدن فرصت ها ، تغییر و یا بهبود نگرش و کمک به پیشرفت جهان که در نهایت منجر به خلق ثروت در تمامی جنبه ها برای ما خواهد شد.

3 به کارگیری ثروت به دست آمده و اثر مثبتی که روی خودمان به جای گذاشته ایم به عنوان ابزاری برای خلق یک اثر ماندگار در قرن بیست و یکم.

ما گروه خاصی هستیم! ما تاریخ نمی خوانیم ، ما تاریخ را می نویسیم! ما آینده را به آسانی پیش بینی می کنیم، چون خودمان آن را می سازیم! ما باور داریم که سرنوشتمان فقط در دست خود ماست! ما مسئولیت تمام اتفاقات زندگی خود را می پذیریم! ما با توکل به پروردگارمان با قدرت و با آرامش و دنیایی از اعتماد به نفس پیش می رویم و باور داریم جهان درخدمت افرادی خواهد بود که آنرا به جای بهتری برای زندگی تبدیل می کنند!

داستان راه اندازی مجموعه اثرگذاران

به نام خداوند بخشنده مهربان. دوستان عزیزم سلام.
دوستان عزیزم سلام. توی زندگینامه ام نوشتم که یه روز دیدم پشت میز کارم نشستم و زیر کولر در یک روز حدود 5 میلیون ( اون موقع بیش از هزار دلار ) صرفاً با کار کردن با لپ تاپ و واردات قطعات الکترونیک درآمد دارم ( فعالیت ما اون موقع تولید لامپ های LED بود.) از طرفی چون پیک های موتوری زیادی به دفتر ما رفت و آمد میکردن و می دیدم که این دوستان درآمد کمی دارن، خیلی ناراحت بودم. که چرا من میتونم ( البته بعد از چند سال زحمت شبانه روزی ) چنین درآمدی داشته باشم، ولی این دوستان فقط برای روزی 50 هزار تومن باید صبح تا شب توی این شرایط سخت کار کنن. حتی چند وقت یکبار برای پرسنل خودم توی کارگاهمون جلسه برگزار میکردم که پولدارها اینطوری فکر میکنن و ساختار فکریشون اینه و منم اگر تونستم تغییرات بزرگی توی زندگیم ایجاد کنم به این دلایل بوده….

این شد که به یاری خداوند مهربون اثرگذاران قرن بیست و یکم رو در 23 اردیبهشت 1396 با ساخت یک کانال تلگرام شروع کردم. اون روزها فقط پست های انگیزشی رو از کانالهایی مثل سوخت جت و رویال مایند و میلیاردر فروارد میکردم توی کانال خودم و یک سری متون انگیزشی از توی کتاب هایی که میخوندم و سایر منابع داخل کانال قرار میدادم. کانال اثرگذاران رو با اضافه کردن 200 نفر از مخاطبین گوشی خودم شروع کرده بودم و اولین قدم رو برداشته بودم. خیلی دنبال این بودم که چیکار کنم که یک سخنران انگیزشی بشم. برای همین یادمه که رفتم پیش دو نفر دکتر روانشناس که میشناختمشون و به نتیجه ی خاصی نرسیدم. تا اینکه یک روز از طریق یک SMS یا یک پست در فضای مجازی،یک دعوتنامه برای من اومد “ثروتمندان آینده ی ایران چه کسانی هستند؟ ” . یک سمینار رایگان بود که اونهم فکر میکنم به دلیل عضویتم در کانال “ثروتمندان خودساخته” در تلگرام به دستم رسید. توی اون سمینار شرکت کردم و سخنران وقتی صحبت هاش تموم شد، یه نفر پاشد و شروع کرد به فحش دادن به سخنران. و من و یک دوست دیگه پاشدیم این آقا رو ساکت کردیم و با هم دوست شدیم. اون دوست عزیزم (مرتضی نخعی) در تاریخ یکم آذرماه 1396 دعوتنامه ای برام فرستاد. “آکادمی حرفه ای سخنرانان ایران سخنران تربیت می کند”. اون روزها توی اوج کسب و کارم بودم. حدود 20 نفر پرسنل داشتم. یک عالمه سفارش و خرید کالا از چین و …. ، اما انگار کائنات بهم یک چراغ بزرگ نشون داده بود. فک کردم سمینار فرداست. ولی با دقت که نگاه کردم دیدم فقط یک ساعت تا شروعش مونده. سریع لباس رسمی پوشیدم و رفتم سالن معلم میرداماد. و اون روز عصر نقطه عطف زندگی من شد.

دکتر علیرضا آزمندیان که اولین سخنران انگیزشی ایران هست اونجا سخنرانی کرد و گفت که میخواد خودش رو تکثیر کنه و تمام تجارب این سالهای سخنرانی خودش رو در قالب یک دوره یک ساله به دوستانی که میان منتقل کنه. قیمت اون دوره 10 میلیون ( 2500 دلار ) بود و ثبت نام اون دوره شاید طلایی ترین اقدام زندگیم بود. بعد از اون با دنیای جدیدی آشنا شدم. یک عالمه کتابهای فوق العاده در زمینه موفقیت و توسعه فردی. اساتید فوق العاده و هرچی که برای این راه نیاز داشتم.

سال 1397 با راهنمایی های استاد ژان بقوسیان سایت اثرگذاران قرن بیست و یکم رو راه اندازی کردم. همچنین اینستاگرام اثرگذاران هم شروع به فعالیت کرد و به تدریج محتواهایی رو در سایت و در اینستاگرام و همچنین آپارات و بعضی شبکه های اجتماعی دیگه آپلود میکردم. ادامه دادم و ادامه دادم. شرایط در تولید برای ما سخت شد چون تمام تمرکزم روی سخنرانی و تولید محتوا و مطالعه بود. یادمه یه ویدیو از جیم ران دیدم که میگفت چی شد که من از فرزند یه چوپان در آیداهو که یک عالمه بدهی داشت تبدیل شدم به کسی که چک میلیون دلاری دریافت می کنه؟ گفت به اینجا رسیدنم به خاطر این بود که یک روز دوستم بهم گفت “باید به جای اینکه سخت روی شغلت کار کنی سخت روی خودت کار کنی”. و من هم این رو سرلوحه ی کارم کردم. به شدت روی خودم کار میکردم و با شرکت توی کلاسهای تندخوانی موفق شدم کتابهای زیادی در زمینه موفقیت و توسعه فردی ( حدود 200 کتاب تا امروز ) بخونم. همچنین یک عالمه کتابهای صوتی تهیه کردم و از هر فرصتی در طول روز برای گوش کردن سخنان اساتید بزرگ این حوزه استفاده میکردم و حدود 5000 ساعت هم در قالب کتابهای صوتی آموزش دیدم.

تا اثرگذاران قرن بیست و یکم به این نقطه ای که امروز هست برسه پایین و بالاهای زیادی داشتم. 3 سال گذشت و حتی 1 میلیون هم سود نکرده بودم. اثرگذاران فقط برام هزینه بود : هزینه تهیه تجهیزات تولید محتوا ، هزینه شرکت در دوره های گرون قیمت آموزشی، خرید کتاب، سفرهای بسیار زیادی که برای شرکت توی سمینارها و رویدادها و تورهای موفقیت میرفتم، زدن سایت و غیره. اون هم در شرایطی که به خاطر کم شدن تمرکزم روی کار تولید و بازرگانی خارجی درآمدم هم به شدت اونجا افت کرده بود و شرایط تولیدی ما بحرانی شده بود و رقبا حسابی برای ما دم در اورده بودن و کارمون رو کپی کرده بودن و زیر قیمت خودمون به مشتری ها میفروختن.

انتهای سال 98 ایده ای به ذهنم رسید که تمام تجربیات خودم رو از حدود 300 بار وارداتی که داشتم در قالب یک بسته آموزشی با نام ” تجارت را آغاز کنید ” به دوستان ارائه بدم. چندین ماه برای ساختش زمان گذاشتم و همین که یک کم از این راه به درآمد رسیدم، دیدم که بارهایی که از چین میوردم پشت هم پشت هم قبض انبار شدن و یکبار دیگه تمام امیدهای من نقش بر آب شد. شش ماهه اول سال 99 آروم آروم درآمدم از طریق فروش کوچینگ ، مشاوره و فروش دوره تجارت را آغاز کنید شروع شده بود. و بعد برای خودم یک کوچ گرفتم که کمکم کرد با عبور از خجالت و معرفی محصولاتم درآمدم رو در سه ماه آینده اش 9 برابر کنم.

اون روزها به این فکر میکردم که چرا این همه آدم ها مینالن. و چرا اینقدر ناراحتن؟ چرا پیشرفت نمیکنن؟ باهاشون که صحبت میکردم به یک نتیجه کاملاً شفاف و بزرگ رسیدم. ناشکری. اون ها تماماً تمرکزشون روی چیزهایی بود که توی زندگی ندارن. و دیدم عملاً با وجود اینکه خیلی ها کنتور دستشون میگیرن و خدایا شکرت خدایا شکرت میگن، یا دفتر شکرگزاری مینویسن، تمام طول روز رو بخاطر نداشته هاشون دارن غصه میخورن و با داشته هاشون هیچ کاری نمیکنن تا به خواسته هاشون برسن. این بود که حس کردم باید تعریف درستی از واژه شکرگزاری رو جا بندازم تحت عنوان شکرگزاری عملی. و یک دوره 8 جلسه ای بی نظیر شکرگزاری ساختم و با استقبال بی نظیری از سمت دوستان مواجه شد. زندگی دوستانی که واردش شدن متحول شد و به تدریج این 8 جلسه رو با 6 جلسه مباحث ذهن ثروتمند ترکیب کردم و شد دوره ای به نام “معجزه مالی”. و از طرف دیگه یکی از دوستانم که به موفقیت خیلی خوبی توی فضای مجازی رسیده بود راه رو بهم نشون داد و به لطف خداوند متعال با تبلیغات در فضای مجازی تونستیم در سومین دوره معجزه مالی 3500 نفر رو وارد دوره رایگان معجزه مالی کنیم و همون بهمن 1399 عده قابل ملاحظه ای از این دوستان وارد دوره VIP باران ثروت ما شدن و من به استقلال مالی رسیدم ( لحظه ای که درآمد غیر فعالت از کل هزینه هات بالاتر میره ). اون روزها خیلی خوشحال بودم. نه صرفاً فقط به خاطر پول. بخاطر اینکه چندسال تلاشم بالاخره ثمره داد. پاییز سال 1400 دوره معجزه مالی رو آپدیت کردم ، به شکرگزاری مبحث “شکرگزاری عمیق” رو اضافه کردم و همچنین به جلسات دوره مباحث قدرت فکر و احساس و مواردی رو اضافه کردم که دوستان بتونن سریعاً از لحاظ مالی شرایط زندگیشون رو بهبود بدن.

به لطف خدای مهربون تا امروز 5 اردیبهشت 1400 که دارم این متن رو مینویسم بیش از 50 هزار نفر از بیش از 23 کشور دنیا در دوره هدیه “معجزه مالی پلاس” شرکت کردن و نتایج فوق العاده ای در خصوص افزایش درآمد، حال خوب، درمان افسردگی، درمان بیماری های لاعلاج، آرامش در خانواده و بهبود روابط عاطفی، قبولی در کنکور، صاحب فرزند شدن، خونه و ماشین خریدن و خلاصه هر نتیجه ای که فکرشو بکنید گرفتن. امروز به لطف خدای مهربون اثرگذاران قرن بیست و یکم دیگه تک نفری نیست و یک تیم قدرتمند پشتیبانی از شما برای حضور در دوره ها حمایت می کنن. و ما امروز با تمام وجود داریم برای ساخت یک “پایگاه امید” تلاش می کنیم. جایی که با دادن امید، و روشن کردن مسیر پیش رو بتونه کمکی باشه برای دوستان قدرتمند و هدفداری که میخوان مسیر مقدس موفقیت خودشون رو طی کنن. خدا رو شکر. به نسبت روزهای شروع خیلی پیشرفت کردیم و البته مسیر طولانی ای پیش رو داریم. خوشحال میشیم که توی این مسیر همراه ما باشید. برای شروع حتماً از دوره هدیه “معجزه مالی پلاس” شروع کنید. حدود 14 ساعت فقط از شما زمان میگیره تا به شرط پایبندی به تمرینات دوره، به معنای واقعی معجزه رو توی زندگیتون مشاهده کنید. قدرتمند در کنارتون هستیم.

و اینک آسمان تو را می خواند.

خوشحالیم که با همراهی شما تا به امروز دستاورد های بزرگی داشتیم

دقیقه آموزش
0 +
دانشجو
0 +
دوره آنلاین
0
کتاب آموزشی
0